Księgowy/Księgowa

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Do naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Księgowa/Księgowy

Ifirma jest spółką informatyczną notowaną na GPW w Warszawie zajmującą się realizacją zaawansowanych technologicznie projektów IT dla klientów w Polsce i na świecie.

Prowadzimy stworzony przez nas, pierwszy w Polsce serwis księgowości internetowej ifirma.pl, który umożliwia małym firmom samodzielne prowadzenie księgowości przez Internet.

Do naszego biura rachunkowego poszukujemy kandydata/kandydatkę na stanowisko Księgowy/Księgowa.

Opis stanowiska :

prowadzenie KPIR oraz ewidencji VAT

sporządzanie deklaracji podatkowych

obsługa zagadnień kadrowo – płacowych

kontakt telefoniczny lub zdalny (mail) z klientami Biura Rachunkowego ifirma.pl

Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku w biurze rachunkowym

dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów prawa podatkowego

biegła znajomość obsługi komputera (m.in. pakietów biurowych);

chęć do ciągłego poszerzania wiedzy oraz umiejętność pracy z ludźmi.

Oferujemy:

Długofalową, stabilną, bezpośrednią współpracę w firmie o bezkonkurencyjnej atmosferze;

Możliwość skorzystania z Multisport, opieki medycznej;

Wspólne wyjścia integracyjne, szereg firmowych imprez;

Możliwość korzystania z parkingu dla pracowników oraz rowerowni;

Owoce dwa razy w tygodniu, kawa/herbata cały czas;

Wsparcie udziału w imprezach sportowych (Bieg firmowy, Winter Capital Market Games i inne);

Możliwość pracy w rozwojowej i stale rozwijającej się firmie;

Rozwinięcie swoich kwalifikacji i umiejętności, szkolenia;

Dobrą, otwartą atmosferę, gdzie będziesz miał dużą samodzielność.

Możliwość pracy w siedzibie firmy przy ul. Grabiszyńskiej lub przy ul. Kleczkowskiej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media