Księgowy / Księgowa

Wrocław, dolnośląskie

Orienta Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy Księgowego/Księgowej do pracy w firmie zajmującej się sprzedażą akcesoriów elektronicznych.

Zakres obowiązków:
- Pełna obsługa księgowa firmy;
- Przygotowywanie, wprowadzanie i księgowanie dokumentów;
- Śledzenie zmian w przepisach pracy, podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych;
- Przygotowywanie przelewów bankowych;
- Rozliczanie delegacji;
- Sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych, współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS);
- Tworzenie sprawozdań finansowych;
- Prowadzenie rozliczeń kosztów.

Wymagania:
- Minimum 3 - letnie doświadczenie na stanowisku o zbliżonym profilu;
- Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe kierunkowe;
- Mile widziana znajomość programu Comarch XL;
- Znajomość MS Office.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Konkurencyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia kandydata;
- Pakiet benefitów (karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie);
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Nieustannie dążymy do stabilizacji unikalnych i spersonalizowanych relacji z naszymi... klientami. Orientacja na klienta, wysoka jakość usług, rozwój pracowników i innowacje technologiczne są podstawowymi wartościami, które kierują naszymi działaniami w kierunku rozwoju firmy.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Administracja Publiczna , Praca Administracja biurowa , Praca Finanse