Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek handlowych;
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych (rachunek zysków i strat, bilans, rachunek przepływów pieniężnych) oraz innych zestawień związanych z raportowaniem miesięcznym i rocznym;
  • Sporządzanie deklaracji i prowadzenie dokumentacji podatkowej;

Wymagania:

  • Dużym atutem będzie dostępność od zaraz
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych.

Wymagania

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków.
  • Pracę w kameralnym biurze na dolnym Mokotowie
  • Elastyczny czas pracy

Prezentacja firmy

Firma Saltexpress jest jednym z wiodących partnerów Uber oraz Bol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat