Praca.farmacja.pl

Księgowy/Księgowa

Miejsce pracy: Warszawa (Praga Południe)
DR ZDROWIE jest polską firmą działająca na rynku od 1995 r. Strategia spółki koncentruje się na organizowaniu aptek w obiektach wielko powierzchniowych, centrach handlowych.

Obecnie do biura DR ZDROWIE w Warszawie poszukujemy PILNIE kandydata / kandydatki na poniższe stanowisko:

Opis stanowiska:
Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, rachunkowym i merytorycznym, dekretowanie i księgowanie;
Kontrolowanie i księgowanie dokumentów magazynowych, weryfikacja obrotów i stanów magazynowych;
Dekretowanie, księgowanie faktur kosztowych dotyczących zakupu materiałów i usług;
Księgowanie i uzgadnianie sprzedaży z raportami fiskalnymi;
Bieżące uzgadnianie sald kont bilansowych;
Czynne uczestnictwo w zamknięciu miesiąca, kwartału, roku;
Wspomaganie głównego księgowego w czynnościach i zadaniach realizowanych przez Dział finansowo- księgowy.

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:
Wykształcenie kierunkowe lub w trakcie studiów;
Znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych;
Znajomość programu finansowo-księgowego klasy ERP będzie dodatkowym atutem;
Dobrej znajomości MS Office (Excel, Word, Outlook);
Dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu;
Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:
Zatrudnienie na pełen etat;
Pracę w dynamicznym, młodym zespole;
Możliwość rozwoju zawodowego;
Świetną atmosferę w pracy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o oczekiwanym wynagrodzeniu klikając w przycisk APLIKUJ, znajdujący się na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.).”

Informujemy, że Administratorem danych jest Dr Zdrowie S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kamionkowskiej 51. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że będziemy odpowiadać tylko na wybrane oferty.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.