Księgowy / Księgowa

HAYS

Lubelskie, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Lubelskie
NR REF.: 1173103

Zakres obowiązków:

  • księgowanie dokumentów
  • uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej,
  • przygotowywanie przelewów bankowych,
  • bieżące dokumentowanie transakcji księgowych
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • prowadzenie ewidencji kasowej
  • rozliczanie rabatów z klientami

 Oczekiwania pracodawcy:

  • doświadczenie w księgowości – min. 2-3 lata
  • dobra znajomość zagadnień rachunkowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • chęć do rozwoju i nauki
  • doświadczenie w rozliczaniu produkcji będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • premię roczną
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie
  • ZFŚS
  • premie i prezenty na święta

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy