Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Księgowy/Księgowa

Miejsce pracy: Jaworzno

Zakres obowiązków:

  • Dekretacja i księgowanie faktur zakupu, operacji kasowo-bankowych oraz pozostałych dowodów księgowych
  • Przygotowywanie deklaracji rocznej podatku od nieruchomości, PFRON oraz sprawozdań statystycznych
  • Analiza rozrachunków z dostawcami, odbiorcami, pracownikami
  • Kontrola spływu należności, wystawianie wezwań do zapłaty, not odsetkowych
  • Rozliczanie faktur sprzedaży
  • Wprowadzanie przelewów w celu realizowania terminowych płatności zobowiązań
  • Okresowa kontrola kont księgowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, np. księgowość, finanse, bardzo mile widziane - rachunkowość
  • Znajomość przepisów w zakresie podatku od towarów i usług
  • Znajomość Ustawy o rachunkowości
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku min. 2-3 lata
  • Znajomość programu Comarch Optima

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  • Pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę w godzinach 7:00 - 15:00
  • Wynagrodzenie - do ustalenia i negocjacji na II etapie rozmowy z bezpośrednim pracodawcą
  • Bogaty pakiet socjalny: bony świąteczne, paczki dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku dzieci, wakacje pod gruszą, premie
  • Prywatną opiekę medyczną

Oferta dotyczy pracy stałej.
Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Numer referencyjny: 18072018/SOS/MK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.