Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/02/2019.

Księgowy/Księgowa

Gdańsk, pomorskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy z branży budowalnej w związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  1. Księgowanie i dekretacja faktur sprzedaży materiałów i usług
  2. Prowadzenie gospodarki materiałowej (przejmowanie dekretów, uzgadnianie, księgowanie)
  3. Inwentaryzacja (wydruk arkuszy, wprowadzenie i rozliczenie)
  4. Sprawdzanie pod względem rachunkowym delegacji, rozliczeń zaliczek i ich księgowanie
  5. Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży pozostałej
  6. Wystawianie i księgowanie faktur wewnętrznych
  7. Uzgadnianie kont kontrahentów

Nasz Klient oczekuje:

- min. 3 letniego doświadczenia zawodowego w obszarze finansów i księgowości  (mile widziane doświadczenie zdobyte w biurze rachunkowym)

- wykształcenia kierunkowego

- nastawienia na współpracę z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

Oferta:

- ciekawa i stabilna praca w międzynarodowym środowisku

- bogaty pakiet socjalny

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse