Sunrise System Sp. z o.o. Sp. k.

Księgowy / Księgowa

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Naszym pracownikom proponujemy zarówno dynamiczny i kreatywny rozwój, jak również bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia.

Oferujemy:

  • pracę w perspektywicznej i bardzo szybko rozwijającej się branży SEO/SEM,
  • stabilizację - zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • otwartą ścieżkę kariery po pozytywnie zakończonym okresie próbnym,
  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport.
  • wdrożenie oraz późniejsze wsparcie ze strony doświadczonej kadry,
  • komfortowe warunki pracy: miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji w Bydgoszczy - biura klasy A w Centrum Performance Marketing przy ul. Stary Rynek 20, nowoczesne narzędzia pracy.

Zakres obowiązków:

  • dekretacja i księgowanie dokumentów,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki usługowej ,
  • rozliczanie należności i zobowiązań,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych CIT i VAT,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z zakresem rachunkowości oraz prawa podatkowego (bilans, rachunek zysków i strat),
  • sporządzanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne spółki,
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych do GUS.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse),
  • doświadczenie zawodowe w księgowości lub biurze rachunkowym,
  • bardzo dobra znajomość przepisów w dziedzinie finansów, rachunkowości i prawa podatkowego,
  • znajomość obsługi programów finansowo-księgowych,
  • znajomość arkusza kalkulacyjnego na poziomie średnim,
  • samodzielność w wykonywaniu czynności,
  • chęć rozwoju zawodowego oraz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.
CV prosimy wysłać na adres mailowy: m.kucharska@sunrisesystem.pl lub poprzez przycisk "Aplikuj"