Opis stanowiska pracy

Jeśli liczby nie mają przed Tobą tajemnic, a dodatkowo chcesz zdobyć doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się branży nieruchomości, to jesteś w dobrym miejscu!

Poszukujemy odpowiedzialnej, zorganizowanej i skrupulatnej osoby do pracy w naszym dziale księgowym. Jako nasz(a) Księgowy/Księgowa będziesz czuwać nad finansami spółki zarządzającej grupą finansową działającą na rynku nieruchomości.

OBOWIĄZKI

- Pomoc w prowadzeniu pełnej księgowości spółek należących do grupy

- Księgowanie faktur kosztowych

- Fakturowanie najemców lokali zarządzanych przez pracodawcę

- Zestawienie opłat za czynsz najmu i rozliczenie opłat eksploatacyjnych

- Pomoc w przygotowywaniu deklaracji podatkowych

- Obsługa rachunków bankowych

- Uzgadnianie kont

- Przygotowywanie danych finansowych dla kredytodawców, leasingodawców, ubezpieczycieli

- Przygotowywanie bieżących raportów

Wymagania

- Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Word i Excel)

- Znajomość programu Optima będzie dodatkowym atutem

- Mile widziane doświadczenie w obsłudze księgowej

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

- Doskonała organizacja pracy

Prezentacja firmy

OPG Property Professionals działa na rynku nieruchomości. Posiadamy dośw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse