Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/06/2018.

Księgowy/Księgowa

30-128 Kraków, małopolskie

Tax Professional Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Biuro rachunkowe Tax Professional Sp. z o.o. poszukuje kandydata/ki na stanowisko Samodzielny/a Księgowy/Księgowa.

Biuro cechuje profesjonalizm oraz przyjazne nastawienie do klienta.

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie samodzielne:
• prowadzenie księgowości dla klientów biura - pełna księgowość, KPiR;
• obsługa kadrowo-płacowa klientów;
• sporządzanie deklaracji dla US i ZUS;
• utrzymywanie relacji z klientami;
• kontakty z instytucjami skarbowymi i ZUS.

Oferujemy:
• interesujące wyzwania zawodowe i możliwości rozwoju;
• kontakty z różnymi zagadnieniami rachunkowymi i podatkowymi;
• możliwość rozwoju, szkoleń;
• niezbędne narzędzia do pracy;
• miłą atmosferę i warunki pracy.

Wymagania

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia wyższego ekonomicznego - rachunkowość, finanse;
• doświadczenia:
- min. 2 lata doświadczenia zawodowego w biurze rachunkowym lub dziale księgowości
- w prowadzeniu pełnej księgowości oraz księgowości uproszczonej małych i średnich podmiotów gospodarczych
- w obsłudze programu Comarch ERP Optima;
• znajomości:
- ustawy o rachunkowości
- przepisów prawa podatkowego i zasad rozliczania podatków (VAT, podatek dochodowy od osób prawnych)
- zagadnień płace-kadry-ZUS
- pakietu MS Office (głównie Excel);
• umiejętności analitycznego myślenia;
• umiejętność pracy pod presją czasu;
• samodzielności, rzetelności;
• bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zarządzania czasem - terminowość;
• umiejętności pracy w grupie, komunikatywności;
• wysokiej kultury osobistej;

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Uprzejmie prosimy o dołączenie do CV następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na dołączenie mojej oferty pracy do bazy danych kandydatów (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r., Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

Tax Professional to biuro rachunkowo-księgowe, które powstało z myślą o zapewnieniu... swoim klientom pełnej oraz profesjonalnej obsługi dotyczącej m.in. prowadzenia księgowości firmy, obsługi kadrowo-płacowej, doradztwa finansowego, jak również doradztwa podatkowego.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa