Księgowy/ Księgowa z j. angielskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Toruń

Zadania na stanowisku:

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów
  • Praca w systemie SAP
  • Uzgadnianie kont (weryfikacja faktur i wprowadzanie do systemu)
  • Kontrola poprawności dokonywanych operacji
  • Przygotowywanie raportów korporacyjnych
  • Współpraca i dbałość o poprawną komunikację z Klientem, a także instytucjami zewnętrznymi, audytorami oraz działami wewnątrz firmy
  • Aktywne wykorzystywanie języka angielskiego w pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie zawodowe w dziale księgowości - najlepiej międzynarodowej
  • Biegła znajomość języka angielskiego (B2/C1) - warunek konieczny
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków i dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność, terminowość i odpowiedzialność za jakość własnej pracy

Oferujemy:

  • Wsparcie Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o renomowanej pozycji na rynku
  • Przejrzyste i atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, szkolenia, itd.
  • Przyjazne międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwość podwyższenia kwalifikacji zawodowych oraz pracy z profesjonalistami z dziedziny księgowośc
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials