Księgowy/ Księgowa z j. angielskim/ niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Brodnica, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Brodnica

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość uczestniczenia w interesujących, międzynarodowych projektach
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość podjęcia pracy zdalnej w układzie hybrydowym
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Podstawowa wiedza z zakresu księgowości
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie B1
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office i umiejętność posługiwania się komputerem
  • Zdolności analityczne oraz logicznego myślenia
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju
  • Pozytywne nastawienie, umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w międzynarodowym środowisku oraz podróży służbowych
  • Mile widziana znajomość systemu ERP
  • Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Kontrola faktur zakupowych, sprawdzanie poprawności otrzymanych dokumentów, wprowadzania ich do systemu
  • Księgowanie faktur zgodnie z wymogami prawnymi oraz procedurami wewnętrznymi
  • Ścisła współpraca z Działem Finansów oraz Controllingu
  • Odpowiadanie na zapytania dostawców odnośnie terminów płatności oraz statusu faktur
  • Udział w projektach mających na celu usprawnienie procesów księgowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy