Księgowy Księgi Głównej z językiem angielskim

Gi Group Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

  • Księgowanie dokumentów finansowych
  • Terminowe i poprawne zamykanie miesiąca
  • Uzgadnianie, monitorowanie oraz raportowanie sald księgi głównej
  • Generowanie raportów i dokumentacji dla jednostek zewnętrznych
  • Stała kooperacja z członkami zespołu oraz pracownikami innych działów
  • Bieżąca kontrola zmian w przepisach z zakresu rachunkowości i ich wdrażanie
  • Czynne branie udziału w ulepszaniu procesów optymalizujących działania

Wymagania:

  • Rok doświadczenia w obszarze Księgi Głównej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (obszar finansów lub księgowości)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Umiejętność obsługi SAP będzie traktowana jako atut
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Nasza oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia współpracy)
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjną lokalizację pracy, świetnie skomunikowana
  • Szansę na rozwój w sektorze SSC

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.