Opis stanowiska pracy

Wymagania:
- obsługa urządzeń biurowych
- znajomości przepisów podatkowych
- znajomość programu iBiznes.
- rok doświadczenia na podobnym stanowisku
- znajomość programu Excel
- zapewnienie sprawnego przepływu dokumentacji

Zadania:
- rejestracja i prowadzenie dokumentacji z zakresu rachunkowości
- sporządzanie rocznych i okresowych zestawień finansowych
- prowadzenie stanu magazynowego produktów
- wystawianie faktur oraz kontrolna nad ich poprawnością

CV proszę o przesyłanie poprzez formularz.

Prezentacja firmy

Od 2003 roku zaczęliśmy bezpośrednio importować dywany co pozwoli... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie