Księgowy (dział zobowiązań)

Gi Group Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:

  • Weryfikacja oraz księgowanie faktur w systemie SAP
  • Zatwierdzanie faktur oraz kontrola tego procesu
  • Tworzenie raportów oraz zestawień
  • Wspieranie międzynarodowego zespołu w wykonywaniu działań
  • Dbanie o terminowość wykonywanych operacji

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia w obszarze AP
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenia w SAP
  • Zdolności analitycznych
  • Umiejętności pracy w zespole, elastycznego podejścia i organizacji pracy własnej na wysokim poziomie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szansę na pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość wzięcia udziału w szkoleniach
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in.: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, bony na zakupy, bilety do kina, vouchery na paliwo
  • Owocowe Poniedziałki - świeżą dostawę owoców do biura

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.