Opis stanowiska pracy

Państwowe Muzeum Auschwitz – Birkenau w Oświęcimiu ogłasza nabór na stanowisko:

Księgowy ds. środków trwałych

zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji i ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych,
  • rozliczanie środków trwałych w budowie, prowadzenie ewidencji księgowych, rozliczanie amortyzacji i umorzeń,
  • księgowanie dokumentów finansowo-księgowych,
  • prowadzenie ewidencji i zarządzanie urządzeniami fiskalnymi.
  • księgowanie dokumentacji związanej z inwentaryzacją majątku spółki,
  • prowadzenie ewidencji i ustalanie zobowiązań dot. podatku od nieruchomości, środków transportowych, opłaty za wieczyste użytkowanie,
  • współpraca w zakresie organizacji inwentaryzacji w jednostce,
  • przygotowanie danych do sporządzania sprawozdań finansowych, sporządzanie sprawozdań do GUS

wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane; rachunkowość, finanse),
  • doświadczenie w ewidencji środków trwałych min. 2 lata,
  • staż pracy min. 3 lata - pełna księgowość,
  • znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel,
  • doświadczenie w obsłudze systemów księgowych,
  • zdolności analityczne i samodzielność w działaniu,
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców)

Termin i miejsce składania ofert: od dnia 25 października 2017 r. do dnia 10 listopada 2017r.

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Inne