KSIĘGOWY DS. ŚRODKÓW TRWAŁYCH

Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o.

Bochnia, małopolskie

MABUCHI MOTOR jest japońskim producentem silników elektrycznych. Produkcja na poziomie 1,4 mld szt. rocznie plasuje spółkę na pierwszym miejscu na świecie w tym segmencie rynku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim i budową nowej fabryki w Bochni koło Krakowa poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bochnia

FX11/2018

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Księgowanie, prowadzenie i kontrola dokumentacji księgowej w zakresie środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych;
  • Księgowanie zwiększeń/zmniejszeń w zakresie środków trwałych i wartości niematerialnych;
  • Naliczanie amortyzacji bilansowej i podatkowej;
  • Generowanie raportów określających stan środków trwałych i wartości niematerialnych;
  • Współpraca z działami technicznym, zakupowymi i finansowym zakresie rozliczeń inwestycyjnych, przygotowywanie odpisów aktualizujących;
  • Weryfikacja wartości środków trwałych w budowie;
  • Pomoc w zamknięciu miesiąca w zakresie środków trwałych i wartości niematerialnych;
  • Przygotowanie dokumentacji związanej z inwentaryzacją aktywów firmy;
  • Udział w opracowywaniu nowych rozwiązań w obszarze środków trwałych;
  • Przygotowanie dokumentów / wyjaśnień dotyczących audytu księgowego i podatkowego;
  • Inne czynności zlecone przez przełożonego w dziale księgowym.

WYMAGANIA:

  • Min. 2- letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowym na podobnym stanowisku;
  • Znajomość zasad i regulacji w dziedzinie rachunkowości, podatku VAT i CIT;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: Księgowość, Finanse i pokrewne;
  • Zdolności analityczne;
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Umiejętność pracy zespołowej

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.