Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Księgowy ds. kosztów

Miejsce pracy: Białogard
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • księgowanie faktur,
  • przygotowywanie i księgowanie płatności (również VAT),
  • obsługa płatności dotyczących dostawców w Polsce i Wielkiej Brytanii,
  • uzgodnienia zestawień dostawców,
  • raportowanie do Business Managera,
  • komunikacja z działami finansowymi w Polsce oraz Wielkiej Brytanii.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia wyższego kierunkowego,
  • biegłej znajomości j. angielskiego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku, w międzynarodowym środowisku,
  • znajomości Excel oraz programów księgowych,

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę,
  • możliwość uzyskania premii,
  • możliwość pracy zdalnej (4 dni z domu, 1 z biura)
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależnosci od doświadczenia oraz umiejętności.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.