Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Księgowy ds. Kontroli Kosztów

00-844 Warszawa, mazowieckie

SPRING PROFESSIONAL

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

• Księgowanie faktur sprzedażowych, zakupowych oraz rozliczeń pracowniczych
• Terminowa realizacja operacji księgowych
• Wprowadzenie dokumentów księgowych do systemu
• Zamknięcie miesiąca
• Uzgadnianie faktur z podwykonawcami
• Analiza kontrolingowa kosztów i przychodów
• Tworzenie raportów finansowych
• Aktywny udział w pracach budżetowych

Idealny Kandydat/ka powinien charakteryzować się:

• Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości
• Wykształcenie wyższe z obszaru rachunkowości lub finansów
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
• Doskonała znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
• Dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości
• Umiejętność pracy w zespole
• Dokładność, sumienność, zdolności analityczne

Wymagania

Nasz klient oferuje Ci:

• Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
• Interesująca praca opierająca się o różnorodność zagadnień księgowych oraz analitycznych
• Benefity: wczasy pod gruszą, bony świąteczne,
• Rozwój zawodowy

Docenimy przesłane CV wraz z listem motywacyjnym, który przedstawi motywację do zmiany pracy oraz powie nam coś więcej na temat doświadczenia w obszarze księgowym.

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w... procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse