Księgowy ds. gospodarki magazynowej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Praca na pełny etat od poniedziałku do piątku - elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie uznaniowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość sporadycznej pracy zdalnej w razie konieczności

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu gospodarki magazynowej firmy
  • Znajomość programu Comarch XL - warunek konieczny
  • Chęć związania się z nowym pracodawcą na stałe
  • Samodzielność i umiejętność wychodzenia z własną inicjatywą
  • Umiejętność pracy w małym zespole

Zadania:

  • Bieżące księgowanie i sprawdzanie: faktur sprzedaży, faktur za prenumeraty czasopism i wszystkich dokumentów magazynowych (PZ, PW, MM, RW, WZ, DP, KK)
  • Bieżące księgowanie faktur zakupu towarów na magazyn
  • Prowadzenie rozliczeń rozrachunków z odbiorcami i dostawcami (sporządzanie kompensat, bieżące rozliczanie Polcard, PayPro)
  • Rozliczanie wyciągów bankowych, kas księgarni stacjonarnej i kas przedstawicieli handlowych
  • Przygotowanie wszystkich rejestrów sprzedaży do sporządzenia JPK_V7M
  • Przygotowywanie comiesięcznych zestawień magazynowych oraz uzgadnianie wartości stanu magazynów wyrobów gotowych, towarów, oraz towarów poza jednostką
  • Uzgodnienie stanu prenumerat na koniec każdego miesiąca
  • Udział w inwentaryzacjach i rozliczenie inwentury zapasów
  • Analityka wszystkich kont przypisanych do czynności z zakresu obowiązków pracownika

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy