KSIĘGOWY AR/AP Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM/ FRANCUSKIM

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora BPO, poszukujemy kandydatów na stanowisko  Księgowego do obsługi obszaru należności lub obszaru zobowiązań klientów niemieckojęzycznych i francuskojęzycznych

KSIĘGOWY AR/AP Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM/ FRANCUSKIM Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • kompleksowy udział w procesach księgowych związanych z obszarem AP / AR
  • terminowe i prawidłowe wykonywanie operacji księgowych
  • optymalizacja i dbanie o jakość procesów księgowych
  • przygotowywanie raportów zgodnie z procedurami i standardami firmy
  • analiza i weryfikacja dokumentacji procesowej
  • dostarczanie sugestii usprawniających pracę
  • aktywna współpraca z pozostałymi zespołami i działami firmy

Wymagania:

  • 1 – 3 lata doświadczenia w pracy w jednym z następujących działów AP/AR
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
  • bardzo dobra znajomość Ms Office, w szczególności MS Excel
  • samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji

Oferujemy:

  • szansę rozwoju w projekcie dla prestiżowego klienta o wiodącej pozycji na rynku
  • stabilną pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, szeroki pakiet szkoleń merytorycznych / językowych / umiejętności miękkich

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.