Księgowy AP z językiem angielskim

Devire

Szczecin, wielkopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Szczecin

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z siedzibą w Szczecinie, poszukujemy osób doświadczonych w obszarze księgowości oraz biegłą znajomością języka angielskiego, na stanowisko AP Accountant.

Obowiązki:

  • Analizowanie, rejestrowanie i przetwarzanie faktur dostawców w systemie księgowym
  • Weryfikowanie i porównywanie faktur z zamówieniami zakupu
  • Przetwarzanie rozliczeń międzyokresowych na koniec miesiąca
  • Kontakt z dostawcami w sprawie płatności faktur
  • Przygotowywanie raportów i utrzymywanie dokumentacji
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • Udział w migracji procesów z USA

Wymagania:

  • Bardzo dobry poziom języka angielskiego
  • Znajomość drugiego języka obcego byłaby dodatkowym atutem
  • Wykształcenie ekonomiczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferta:

  • Atrakcyjne zarobki i pakiet benefitów
  • Umowa o pracę
  • Biuro w centrum Szczecina
  • Możliwość wyjazdów na tranzycję do USA
Devire Devire Devire Devire