Księgowy AP z angielskim

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy księgowych do nowo tworzącego się działu Accounts Payable w SSC dużej grupy mediowej. Ogłoszenie kierowane jest do osób z około 2-letnim doświadczeniem w tym obszarze księgowości.

Informacje o kliencie

Nasz klient to duża grupa mediowa operująca globalnie z Centrum Usług Wspólnych zlokalizowanym w Warszawie.

Opis stanowiska

  • Wsparcie procesów PTP, (Przygotowywanie płatności; Analiza, rozliczanie i tworzenie kont dostawców; Uzgadnianie sald kont rozliczenia zakupu; Analiza sald i zobowiązań, itp.);
  • Odpowiedzialność za relacje z klientami w zakresie poprawności dokumentów - od ich otrzymania do płatności;
  • Weryfikacja oświadczeń PCard pod kątem zgodności;
  • Wsparcie onboarding'u nowych przejęć w procesach i systemach firmy;
  • Support zmian systemowych, ulepszeń w zgodności z nowymi kodami firmy utworzonymi podczas testów zgodnie z wymaganiami;
  • Działanie jako ekspert merytoryczny w obszarze procesów i technologii PTP (SAP SRM, Ariba, People Soft, Oracle, OpenText VIM, SAP ECC);

Profil kandydata

  • Preferowane wykształcenie wyższe na kierunku rachunkowość, finanse lub pokrewne;
  • Doświadczenie w Peoplesoft Financials i SAP będzie dodatkowym atutem;
  • Praktyczna znajomość produktów Microsoft Office (Excel, Outlook, Word, PowerPoint);
  • Pełne zrozumienie procesu PTP;
  • Zdolność do samodzielnej i efektywnej pracy;

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Premia roczna;
  • Platforma kafeteryjna MyBenefit (Możliwość zakupu karty Multisport);
  • Program Pomocy Pracownikom;
  • Parking dla pracowników;
  • Hybrydowy model pracy (ok. 2 razy w tygodniu z biura);
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page