ManpowerGroup Sp. z o.o.

Księgowy/a

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Praca na pełny etat w największej firmie leasingowej w Polsce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę na czas określony z perspektywą stałej współpracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Hybrydowy system pracy
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku o profilu księgowo-finansowym
  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
  • Znajomość regulacji z obszaru rachunkowości
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Zorientowanie na współpracę i budowanie relacji
  • Umiejętność organizacji pracy własnej

Zadania:

  • Kontrolowanie i weryfikowanie dokumentów księgowych pod względem rachunkowym i podatkowym
  • Dekretowanie i dbałość o ewidencję dokumentów źródłowych (faktury zakupu, sprzedaży, wyciągi bankowe)
  • Uzgadnianie kont rozrachunkowych i realizowanie płatności
  • Przygotowywanie raportów do GUS
  • Uzgadnianie rejestrów VAT

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy