Klient infoPraca.pl

Firma międzynarodowa o silnie ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje do zespołu księgowego kandydatów na stanowisko:

Księgowy/a

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • księgowanie dokumentów (faktury sprzedaży, faktury zakupu, wyciągi bankowe)
  • uzgadnianie sald kont oraz rozrachunków,
  • uzgadnianie transakcji magazynowych,
  • prowadzenie rejestru środków trwałych,
  • kontrola kompletności i poprawności otrzymywanych faktur ,
  • archiwizowanie dokumentów,

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • znajomość pakietu Office (w szczególności Excel) na poziomie średnio-zaawansowanym,
  • terminowość w realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy zespołowej, otwartej i efektywnej komunikacji,
  • znajomość systemu COMARCH OPTIMA ,
  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie,
  • duże możliwości rozwoju
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy,
  • umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.