Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0108

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
dekretację i księgowanie dokumentów środki trwałe, WNiP, leasing środków trwałych,
ewidencję dokumentów kosztowych w systemie finansowo - księgowym CDN-ERP z uwzględnieniem przepisów CIT i VAT,
prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
przygotowywanie deklaracji podatkowych podatek od nieruchomości oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych,
przygotowywanie przelewów bankowych, gwarancji bankowych i ubezpieczeniowych,
czynne uczestnictwo w przygotowaniu danych do sprawozdań finansowych i innych raportów na potrzeby Zarządu, banków, organów podatkowych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: rachunkowość

Pozostałe wymagania:

  • dobra znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości, znajomość specjalistycznych aplikacji finansowo-księgowych, dobra znajomość MS Office, mile widziana znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości, kilkuletnie doświadczenie w dziale księgowości.

Miejsce pracy: 36-002 Tajęcina 113, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Aplikacje zawierające CV należy wysyłać na adres email: rekrutacja@opteam.pl z tytułem wiadomości zawierającym nazwę stanowiska. Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OPTeam S.A. z siedzibą Tajęcina 113, 36-002 Jasionka, danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy