Opis stanowiska pracy

Inoutic to międzynarodowa firma, będąca częścią belgijskiej grupy Deceuninck, działającej w 25 krajach na całym świecie — z zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem projektujemy rozwiązania inspirowane nowoczesnym designem, ekologią oraz architekturą przyszłości.

W związku z rozwojem działu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowy

Miejsce pracy: Swarzędz – Jasin

Obowiązki:

  • Procesowanie dokumentów finansowych (w tym rozrachunków, rezerw, rozliczeń międzyokresowych, środków trwałych, wyciągów bankowych)
  • Uczestniczenie w procesach zamknięcia miesiąca
  • Dostarczanie raportów, analiz i niezbędnych danych dla potrzeb audytów księgowych i podatkowych
  • Wyjaśnianie niezgodności w obszarze księgowym
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych oraz ich kontrola zgodnie z przepisami podatkowymi oraz standardami rachunkowości
  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientem zagranicznym
  • Prowadzenie/uczestniczenie w projektach optymalizujących procesy finansowe

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Min. 1 rok doświadczenie w dziale księgowości
  • Znajomość systemu SAP (obsługa modułu środków trwałych będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność standaryzacji i optymalizacji procesów
  • Praktyczna znajomość narzędzi MS Office
  • Zorientowanie na profesjonalną obsługę klienta
  • Umiejętność pracy w zespole międzynarodowym
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Doskonałe zdolności organizacyjne oraz umiejętność zarządzania czasem
  • Mobilność międzynarodowa

Mile widziane:

  • Doświadczenie w przejmowaniu procesów z innych lokalizacji
  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami w międzynarodowym środowisku

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z elementem premiowym oraz pakiet świadczeń pozafinansowych (opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, ubezpieczenie, Multisport)
  • Interesującą pracę w międzynarodowej organizacji
  • Koleżeńską atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, współuczestniczenie w kształtowaniu procesów.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.).

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Inoutic to międzynarodowa firma, będąca częścią belgijskiej grupy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Analityka