Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

KSIĘGOWY/A

Miejsce pracy: Sosnowiec

Główne obowiązki:

  • Udział w prowadzeniu Ksiąg rachunkowych Spółki – ewidencja operacji gospodarczych.
  • Udział w sporządzaniu Deklaracji, Sprawozdań i Raportów pakietowych do Urzędu Skarbowego, NBP i GUS.
  • Udział w sporządzaniu Sprawozdań Finansowych.
  • Nadzór nad realizacją terminowych płatności przez Spółkę.
  • Współpraca z Działami Finansowymi Dorel Investments BV.
  • Współpraca z Doradcą Podatkowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość.
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze księgowości (mile widziane w międzynarodowej firmie.
  • Mile widziana znajomość obsługi Kadry i Płace.
  • Znajomość programu księgowego Comarch Optima.
  • Praktycznej znajomości pakietu Microsoft Office (warunek konieczny).
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, nastawione na długotrwałą współpracę.

Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Dorel Polska sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu w zakresie wymienionym w art. art. 222 1 kodeksu pracy w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Klauzula informacyjna w procesie rekrutacyjnym

W związku z wdrożonym procesem rekrutacyjnym informujemy, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych będzie spółka DOREL POLSKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Sosnowcu (kod: 41- 208), przy ul. Innowacyjnej 8, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000407210, NIP 634-28-03-231
  2. 2. Dane osobowe w zakresie wymienionym w art. art. 222 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu:
    • realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanej dalej „Rozporządzeniem”) w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych.
  3. Jeżeli wyrazi Pani/Pan w/w zgodę na przetwarzanie danych w związku z procesem rekrutacji, przysługiwać będzie Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych. Zgodę może Pani/Pan cofnąć (lub zgłosić inne żądanie w zakresie w/w) w ten sposób, że skieruje Pani/Pan wiadomość drogą elektroniczną na adres mailowy PL-Inspektor@dorel.eu a w przypadku, gdy nie otrzyma Pani/Pan potwierdzenia usunięcia danych prosimy skierować pisemny wniosek w tej sprawie na aktualny w danym momencie adres siedziby Administratora z dopiskiem na kopercie Dane osobowe – dyspozycja.
  4. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa:
    • po 25 maja 2018 r. – organ nadzorczy -Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  5. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe uczestniczenie w procesie rekrutacji.
  6. Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy działu HR, księgowości, administracji oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu, dostawcy usług służących rekrutacji: www.infopraca.pl
  7. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim.
  8. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
  9. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  10. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres pół roku.

Prezentacja firmy

Dorel Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Dorel Ind... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja