Orienta Polska Sp. z o.o.

Księgowy/a

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

KSIĘGOWA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych, GUS i innych wymaganych przepisami prawa
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych (Bilans, RZiS)
  • Współudział w badaniu sprawozdania finansowego
  • Współpraca z klientami

WYMAGANIA

  • Doświadczenie zawodowe ok 2 lata na podobnym stanowisku oraz wykształcenie kierunkowe;
  • Znajomość programu Comarch OPTIMA (mile widziana)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Pakiet medyczny
  • Dostęp do portali szkoleniowych i udział w szkoleniach branżowych stacjonarnych i online
  • Przyjazną atmosferę i pracę z doświadczonym zespołem
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.