Księgowy/a

Moltton

Gliwice, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Księgowy/a

Od: Moltton
Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • Ewidencja operacji gospodarczych w systemie ERP;
  • Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych;
  • Sporządzanie analiz oraz raportów na potrzeby Spółki, audytów i kontroli w firmie;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych ich kontrola zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych oraz sprawozdań statystycznych.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym najlepiej w firmie o zasięgu międzynarodowym;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu CIT, VAT, UoR, SSE
  • Wykształcenie wyższe;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność pracy zespołowej i adaptacji w międzynarodowej korporacji;
  • Otwartość, pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom;
  • Opieka medyczna dla pracownika i rodziny;
  • Dofinansowanie do karty sportowej;
  • Ciekawa praca w prestiżowej i rozwijającej się firmie;
  • Przyjazna atmosfera;
  • Możliwość rozwoju osobistego oraz aktywnego udziału w rozwoju firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton