Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem inFakt poszukuje osób na stanowiska księgowe.

Cześć nazywam sie Ania,

Dzięki współpracy z inFakt poznałam wielu wspaniałych księgowych, dla których praca to pasja, i którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Rozwinęłam swoje biuro pozyskując nowych klientów z całej Polski.

Jeżeli:

  • masz lub planujesz założyć własną jednoosobową działalność gospodarczą,
  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w rozliczaniu KPiR różnych przedsiębiorców/firm,
  • jesteś osobą kompetentną i odpowiedzialną,
  • lubisz rozmawiać z ludźmi i zrozumiale tłumaczysz zawiłości podatkowe,
  • cenisz sobie długofalową współpracę ze swoimi klientami,
  • do każdego klienta podchodzisz indywidualne,
  • umiesz zarządzać swoim czasem,

to właśnie Ciebie szukamy!

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • indywidualna i kompleksowa obsługa klientów,
  • samodzielne prowadzenie KPiR zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań,
  • sporządzenia deklaracji PIT, VAT, JPK,
  • sporządzanie list płac i deklaracji ZUS,
  • proaktywny kontakt z klientami mailowy i telefoniczny,
  • tworzenie zestawień i analiz na potrzeby klientów,
  • kontakt z urzędami.

Oferujemy:

  • zdalną współpracę z dowolnego miejsca w Polsce,
  • swobodne ustalanie poziomu cen dla klientów,
  • elastyczne godziny pracy,
  • intuicyjną aplikację do rozliczania klientów,
  • CRM do zarządzania klientami,
  • szkolenia i wdrożenie,
  • wsparcie merytoryczne i techniczne naszych specjalistów,
  • dostęp do klientów z różnych branż z całej Polski.

Cały proces rekrutacji składa się z trzech etapów:

po weryfikacji Twojego CV, przesłany zostanie link, pod którym znajdziesz test merytoryczny, prezentację dotyczącą potencjalnej współpracy oraz ankietę badającą kompetencje miękkie,

po pozytywnym przejściu pierwszego i drugiego etapu otrzymasz zaproszenie na spotkanie przez Skypa. Na rozmowie oprócz pytań merytorycznych i miękkich, pojawią się pytania dotyczące Twojego doświadczenia,

na końcu całego procesu, poprosimy Cię o referencje.

wyślij nam swoje CV (PDF), klikając w przycisk aplikuj po prawej stronie ogłoszenia:

Prezentacja firmy

InFakt od 2008 dostarcza aplikację dla jednoosobowych działalnośc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja