Księgowy/a z językiem niemieckim

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

OBOWIĄZKI

  • procesowanie i księgowanie transakcji
  • sporządzanie miesięcznych deklaracji VAT
  • sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych

WYMAGANIA

  • dobra znajomość języka niemieckiego (minimum poziom B2)
  • znajomość prowadzenia księgowości według HGB
  • mile widziana znajomość programu DATEV
  • umiejętność pracy w grupie

OFERUJEMY

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole
  • premię roczną

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.