Księgowy/a w dziale AP / AR ze znajomością j.niemieckiego lub j.francuskiego

Antal Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Location: Gdańsk

Dla naszego klienta - znanego SSC zlokalizowanego w Gdańsku szukamy osób na stanowisko:

Zakres zadań (w zależności od procesu):

  • przygotowanie płatności,
  • monitoring należności, wyjaśnianie nieścisłości,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • udział w zamknięciach miesiąca / roku,
  • koordynacja oraz procesowanie transakcji,
  • przygotowywanie dokumentacji / raportów,
  • wiele innych, rozwijających obowiązków :)

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w dziale AP lub AR
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • znajomość języka niemieckiego lub francuskiego na poziomie B2
  • wykształcenie wyższe
  • chęć rozwoju w międzynarodowych strukturach

Nasz klient oferuje:

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biznesowych,
  • szeroki pakiet benefitów,
  • możliwość użycia języków obcych w codziennej pracy,
  • realne możliwości rozwoju Twoich kompetencji poprzez stawianie ambitnych celów; możliwości awansu pionowego i poziomego oraz poszerzania wiedzy z różnych obszarów,
  • dwutygodniowe szkolenie przygotowujące do pracy,
  • możliwość pracy zdalnej podczas pandemii.

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl