Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

Księgowy/a (MOr)

Jelenia Góra, dolnośląskie

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • prowadzenie pełnych ksiąg handlowych spółek zgodnie z ustawą o rachunkowości,
  • sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych,
  • prowadzenie ewidencji księgowych i analizowanie dokumentów księgowych,
  • codzienna praca z systemem IT,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz raportów zarządczych na potrzeby Klientów,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, urzędami,
  • kompleksowa współpraca z Klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • w samodzielnym prowadzeniu pełnych ksiąg handlowych dla kilku Klientów,
  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o podatku dochodowym i podatku VAT oraz ustawy o rachunkowości,
  • umiejętność szybkiego kojarzenia faktów oraz wyciągania logicznych wniosków,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i optymalnego wykorzystywania czasu pracy,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomości systemów finansowo-księgowych oraz MS Office, w szczególności MS Excel.

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
  • korzystne i stabilne warunki pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku.

Wymagania

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów/tek na stanowisko:

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i... doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Księgowość / Audyt