Księgowy/a GL z językiem francuskim

Talentuno Technologies Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

• Weryfikacja i przetwarzanie dokumentów księgowych

• Wykonywanie księgowań w księdze głównej

• Przygotowywanie sprawozdań finasowych/raportów okresowych (zgodnie z MSSF)

• Uzgadnianie kont bilansowych

• Prowadzenie rejestru środków trwałych

• Dostarczanie danych i analiz do celów audytowych

Oferujemy:

• Ekscytującą pracę w międzynarodowej firmie, z możliwością prowadzenia i wspierania różnych projektów i działań (np. CSR, dobroczynność, Employer Branding, Well-Being)

• Pracę w różnorodnym i wspierającym zespole profesjonalistów

• Pakiet szkoleń, które pomogą bezproblemowo odnaleźć się w organizacji

• Szeroki wybór świadczeń (karta sportowa, kupony na lunch, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i grupowe, wakacje i filia językowa)

• Brak formalnego stroju

• Możliwość rozwoju w oparciu o jasne ścieżki kariery

Wymagania

• Posiada doświadczenie w księgowości (doświadczenie w pracy w SSC będzie dodatkowym atutem)

• Ukończył studia wyższe (finanse, księgowość lub pokrewne)

• Ma doświadczenie w pracy na księdze głównej

• Posiada wiedzę na temat stosowania narzędzi księgowych i systemów IT (SAP jako plus)

• Prezentuje wysoki poziom umiejętności numerycznych i analitycznych

• Bardzo dobrze posługuje się językiem angielskim i francuskim (min. B2)

• Ma kwalifikowany certyfikat księgowego (CA, ACCA, CIMA lub równoważny) jako plus

Prezentacja firmy

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
7 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja