Księgowy/a GL z jęz. niemieckim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:
• Przygotowywanie, weryfikowanie i księgowanie dokumentów w zakresie księgi głównej
• Prowadzenie rejestru środków trwałych, naliczanie amortyzacji
• Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych
• Czynności związane z przygotowywaniem oraz wysyłaniem deklaracji podatkowych i statystycznych
• Miesięczne raportowanie na potrzeby Grupy (system raportowy Hyperion)
• Przygotowywanie raportów i analiz dla potrzeb sprawozdawczości finansowej oraz korporacyjnej
• Przygotowywanie dokumentacji i analiz dla audytu, współpraca z audytorami
• Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji i realizacja czynności kontrolnych zgodnie z wymogami SOX
• Kalkulacja i analiza rezerw
• Kontrola kosztów oraz analiza danych finansowych

Wymagania:
• Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Księgowego/Księgowej w międzynarodowej organizacji
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym oraz języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Znajomość programu SAP
• Praktyczna znajomość programu Excel
• Umiejętność analitycznego myślenia oraz organizacji pracy własnej
• Dokładność oraz skrupulatność

Oferujemy:
• Ciekawą współpracę z międzynarodową firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z Klientem
• Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
• Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie życie, karty świąteczne, szkolenia językowe
Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: MS/PP/KS/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.