Księgowy/a ds. Księgi Głównej

Valeo Autosystemy Sp. z o.o.

Skawina, małopolskie

Miejsce pracy: Skawina

Valeo jest firmą produkcyjną, tworzącą rozwiązania dla branży Automotive. Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży komponentów zintegrowanych systemów i rozwiązań do samochodów. Słowo „Valeo” z języka łacińskiego oznacza „czuję się dobrze”. Określenie to odzwierciedla atmosferę panującą w naszej organizacji. Aplikuj już dziś!

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i księgowanie poleceń księgowych na kontach księgi głównej,
  • Przygotowywanie danych do zamknięcia miesiąca/roku oraz ich poprawne zaraportowanie w systemie,
  • Analiza kont bilansu,
  • Uzgadnianie kont księgi głównej z kontami pomocniczymi,
  • Księgowania w obszarze środków trwałych.

Wymagania:

  • 2-3 lata praktycznego doświadczenia z zakresu księgowości,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z księgowością,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość obsługi programu Excel,
  • Dobra znajomość obsługi programu SAP,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych oraz bilansu mile widziane,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej, będącej liderem w branży Automotive,
  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole,
  • Realne możliwości rozwoju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet ubezpieczeniowy, zdrowotny oraz sportowy,
  • Dofinansowanie do posiłków.
Wszystkich zainteresowanych tym stanowiskiem prosimy o aplikowanie wysyłając CV, za pośrednictwem strony www.valeo.com lub klikając w opcję "Aplikuj" znajdującą się po prawej stronie ogłoszenia.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.