Księgowość – Mł. Specjalista ds. wdrożeń (do przyuczenia)

4Contact

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

4Contact pomaga już od 20 lat firmom zwiększać efektywność działań operacyjnych przy pomocy najnowszej technologii. Jest m.in. jednym z liczących się partnerów firmy Comarch S.A., największego i najbardziej innowacyjnego polskiego producenta zintegrowanych systemów wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem. Zespół 4Contact posiadając dużą wiedzę i bogate doświadczenie od lat przeprowadza z sukcesem wdrożenia systemu Comarch ERP XL w różnorodnych przedsiębiorstwach w Warszawie i okolicach w zakresie sprzedaży, zamówień, magazynów, logistyki, księgowości, środków trwałych, kadr i płac, serwisu, produkcji, Business Intelligence, elektronicznego obiegu dokumentów DMS, CRM, magazynów wysokiego składu WMS, aplikacji mobilnych dla przedstawicieli handlowych, profesjonalnej platformy sprzedażowej B2B dla stałych odbiorców i innych funkcjonalności.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent Działu Wdrożeń oprogramowania Comarch ERP XL (do przyuczenia).

Opis stanowiska / obowiązki:

  • asysta i pomoc osobom z działu wdrożeń podczas serwisu / wdrożeń modułu Księgowość lub Produkcja Comarch ERP XL

Istnieje możliwość awansu na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. wdrożeń po zdobyciu doświadczenia i zdaniu egzaminów. Potem na stanowisko Specjalisty ds. wdrożeń, Starszego Specjalisty ds. wdrożeń i następnie Eksperta.

Oferujemy:

  • Wyjątkowo ciekawą pracę ukierunkowaną na poprawę efektywności przedsiębiorstw (z której można mieć naprawdę dużo satysfakcji)
  • Pracę 8 godzin dziennie (nie pracujemy dłużej)
  • Docenianie zaangażowania i sukcesów
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Dobrą kawę i herbatę
  • Stałe wynagrodzenie + premię
  • Szkolenia (warte na wolnym rynku ok. kilkadziesiąt tys. zł)

Miejsce pracy:
4Contact, 05-077 Warszawa (Stara Miłosna), Al. M. J. Piłsudskiego 4c

Wymagania

Jeśli jesteś po ciężkich studiach i nadal chcesz się uczyć, rozwijać, pasjonuje Cię informatyka, programowanie, matematyka, finanse, skomplikowane procesy biznesowe, jesteś w tym naprawdę dobra/y, masz umysł ścisły, wykonujesz monotonną pracę i jednocześnie tęsknisz na ciekawymi wyzwaniami, chcesz zdobyć poszukiwany zawód wdrożeniowca systemów ERP, mieć ciekawą i dobrze płatną pracę, którą będziesz lubić, chcesz poczuć się doceniona(ym) zarówno poprzez wynagrodzenie jak też pochwały szefa lub Klientów, poczuć dużą satysfakcję gdy Twoi Klienci będą Ci wdzięczni za pomoc i wdrożone usprawnienia na ich stanowiskach pracy, poznawać nowoczesną technologię, różnorodne przedsiębiorstwa, wielu ciekawych ludzi i przy tym mieć czas dla rodziny – dołącz do nas !

Szczegółowe wymagania:

  • pasjonowanie się zagadnieniami z zakresu informatyki, programowania, matematyki, finansów, duża wiedza na ten temat
  • wykształcenie ścisłe (informatyka, programowanie, matematyka, finanse)
  • umiejętność szybkiego przyswajania nowych zagadnień technicznych (wysoka średnia ocen podczas studiów z przedmiotów typu programowanie, matematyka, fizyka, rachunkowość będzie dużym atutem)
  • znajomość Excel na poziomie zaawansowanym, umiejętność budowy złożonych formuł z elementami VB będzie dodatkowym atutem
  • znajomość SQL (zapytania i procedury składowane) będzie jeszcze większym atutem

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości i finansów lub produkcji

Prezentacja firmy

Firma 4Contact wdraża i serwisuje zintegrowane oprogramowanie zarządzani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Finanse