KSIĘGOWI – zdobądź nowy zawód od podstaw (Wdrożeniowiec ERP)

PracaBaza.

Wrocław, dolnośląskie

PracaBaza.

Od: PracaBaza.
Miejsce pracy: Wrocław

Jeśli masz doświadczenie KSIĘGOWE i szukasz nowego zawodu, gdzie będziesz mógł\mogła oderwać się od biurka i chcesz pracować w IT, ale nie chcesz być programistą:

- ta oferta jest stworzona dla Ciebie!

- nauczymy Cię nowego zawodu od podstaw!

Miejsce pracy: WROCŁAW

Stanowisko pracy: WDROŻENIOWIEC SYSTEMÓW ERP

OFERUJEMY:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe 2500 - 3500 PLN netto dla osób bez doświadczenia w systemach ERP - im więcej wiesz o ERP tym więcej możemy zaproponować na start.
  • Wysoki system prowizyjny od zrealizowanych projektów
  • Profesjonalne szkolenie z systemu ERP od podstaw (opłacone przez firmę, podczas okresu próbnego)
  • Samochód służbowy (po przeszkoleniu również do prywatnego użytku)
  • Nienormowane godziny pracy, również z możliwością pracy z domu (Home Office)
  • Dowolna forma zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt „B2B” – samozatrudnienie)
  • Brak nudy za biurkiem – praca średnio 2-3 dni w tyg. w zakładzie u Klienta, pozostałe w biurze
  • Pełne wsparcie zespołu, oraz dostęp do nowoczesnej technologii
  • Brak korporacyjnej presji i gonienia za wynikiem
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i nowy zawód

PO PRZESZKOLENIU Twoje obowiązki:

  • Sporządzanie analiz przedwdrożeniowych systemu ERP
  • Instalacja i konfiguracja systemów ERP
  • Modyfikacja podstawowych funkcjonalności systemu ERP
  • Opieka nad Klientem w trakcie wdrożenia
  • Prezentowanie funkcjonalności systemu ERP

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają wiedzę związaną z KSIĘGOWOŚCIĄ/rachunkowością - warunek konieczny
  • Znają się dobrze na Microsoft Excel i SQL (makra i tabele przestawne nie są dla Ciebie czymś nowym) – warunek konieczny
  • Ukończyli studia ekonomiczne lub pokrewne / są w trakcie nauki
  • Mile widziane doświadczenie w pracy np. jako Asystent Księgowego, Młodszy Księgowy, Samodzielny Księgowy itd.
PracaBaza.