Księgowi z językiem rosyjskim

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1136953

Obowiązki:
  • Procesowanie faktur (PO i non-PO),
  • Uzgadnianie sald z klientami,
  • Odpowiadanie na zapytania klientów/kontrahentów,
  • Raportowanie,
  • Udział w zamknięciach miesiąca.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, finansowe,
  • Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane, natomiast będzie atutem (poszukujemy juniorów jak i seniorów)
  • Znajomość MS Office w tym bardzo dobra Excel,
  • Znajomość SAP mile widziana,
  • Znajomośc języka rosyjskiego I angielskiego min na poziomie B2

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń w globalnej korporacji,
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, Multisport
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w nowoczesnym biurze
  • Pozytywną atmosferę

Jeśli chcesz dowiedziec się więcej- APLIKUJ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland