Opis stanowiska pracy

  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego (nauka programu PROBIT na miejscu)
  • drukowanie i księgowanie wyciągów bankowych
  • dokonywanie płatności w programie MULTICASH
  • rozliczanie kosztów remontów i kosztów części wspólnej w budynkach wspólnot mieszkaniowych, uzgadnianie kont, prowadzenie sprzedaży i rejestrów
  • roczne rozliczanie wspólnot mieszkaniowych, sporządzanie dokumentów finansowych do zebrań
  • sporządzanie CIT-8

WSZYSTKO DO NAUKI NA MIEJSCU

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: do uzgodnienia
  • Premie, dodatki: pakiet socjalny

Prezentacja firmy

Zarządzanie nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych na terenie W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat