Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Księgowa

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca weryfikacja i akceptacja dokumentów pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym,
  • Monitorowanie przepływu dokumentów finansowych,
  • Terminowe i prawidłowe wykonywanie operacji księgowych,
  • Uzgadnianie sald należności,
  • Współpraca z bankami w zakresie obsługi rachunków, prowadzenie płatności bankowych,
  • Kompletacja i archaizacja dokumentacji,

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości - min. 2 lata,
  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Znajomość obowiązujących przepisów w obszarze księgowości,
  • Zdolność analitycznego myślenia, komunikatywność, otwartość, dobra organizacja pracy własnej,
  • Znajomość języka angielskiego - będzie atutem,
  • Znajomość programów księgowych - będzie atutem,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę u naszego klienta,
  • Stabilną pracę na cały etat od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Lokalizacja: Warszawa-Centrum.

Numer referencyjny: K/WA2/09/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.