Opis stanowiska pracy

Księgujemy w Twoim interesie

Interbilans sp. z o.o. to nowoczesne biuro księgowe działające na rynku od 2012 roku, na którego profesjonalizm składa się ponad 18 letnie doświadczenie założycieli.

Naszymi priorytetami są:

  • na pierwszym miejscu dbałość o interesy naszych klientów,
  • jakość usług na najwyższym poziomie,
  • budowanie trwałych relacji i indywidualne podejście do każdego klienta,
  • bezpieczeństwo informacji biznesowej.

Księgowa

miejsce pracy: Warszawa ul. Bohdanowicza 15

region: Mazowieckie

Opis stanowiska:

  • prowadzenie księgowości klientów biura - księgi handlowe
  • przygotowywanie raportów księgowych dla klientów
  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami biura
  • praca pod ze wsparciem głównej księgowej

Wymagania:

  • osoba po studiach kierunkowych (rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • kilkuletnie letnie doświadczenie w księgowości (najlepiej w biurze rachunkowym)
  • praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości
  • atutem będzie znajomość oprogramowania Optima
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • skrupulatność, dokładność, komunikatywność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Wyjątkową atmosferę i pracę pełną wyzwań
  • Możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Samodzielna Księgowa, Kierownik biura
  • Premie za osiągnięcia

Prezentacja firmy

Interbilans - Biuro rachunkowe Warszawa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat