HRK S.A.

Dla naszego Klienta, globalnej firmy farmaceutycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko Księgowa/Księgowy. Rekrutacja jest na czas określony 2 lat z możliwością przedłużenia ze względu na ciągły rozwój firmy i struktur wewnętrznych. Zatrudniona osoba będzie raportować bezpośrednio do Głównej Księgowej.

KsięgowaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Weryfikacja i dekretacja faktur, oraz innych dokumentów księgowych,
  • Kontrola poprawności obiegu dokumentów z punktu widzenia zgodności z zasadami rachunkowości oraz procedurami wewnętrznymi firmy,
  • Księgowanie dokumentów, w szczególności faktur zakupowych oraz rozliczeń pracowniczych w systemie SAP,
  • Przygotowywanie płatności do akceptacji,
  • Kontakty z kontrahentami i pracownikami firmy,
  • Bezpośrednia współpraca z Główną Księgową,
  • Przygotowywanie  analiz dotyczących aktualnych kosztów,
  • Współudział w zamknięciu okresów rozliczeniowych (miesiąca / kwartału/roku),
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • Księgowanie rezerw na koniec miesiąca,
  • Opieka nad aplikacjami informatycznym i w razie potrzeby udział w ich wdrożeniu i modyfikacjach.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Od 2 do 4 lat doświadczenia w księgowości
  • Znajomość systemu SAP
  • Język angielski komunikatywny (głównie maile)
  • Gotowość do wspierania organizacji w jej dalszym rozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.