Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/11/2018.

Księgowa

Warszawa, mazowieckie

BIURO RACHUNKOWE SALDO +PLUS+

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Prowadzenie księgowości pełnej i uproszczonej;
  • Prowadzenie kard i płac;
  • Kontakt z urzędami;
  • Kontakt z klientem.

Wymagania:

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie w działach finansowo-księgowych;
  • Znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT i podatków dochodowych od osób prawnych i fizycznych;
  • Znajomość księgowości pełnej i uproszczonej;
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, rzetelność, terminowość, i odpowiedzialność;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zaangażowanie;
  • Dobra znajomość obsługi komputera;
  • Mile widziana znajomość programu księgowego Optima.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Biuro Rachunkowe Saldo Plus istnieje od 1991 roku. Oferujemy szeroką paletę wszelkim... podmiotom gospodarczym, począwszy od małych działalności prowadzonych przez osoby fizyczne, poprzez średniej wielkości firmy rodzinne aż po spółki prawa handlowego i spółki akcyjne. Zajmujemy się również obsługą kadrowo-płacową. Współpracujemy z doradcą podatkowym, adwokatem, notariuszem, brokerem ubezpieczeniowym, syndykiem oraz specjalistą w zakresie transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja biurowa , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Inne