Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/05/2018.

Księgowa

Warszawa, mazowieckie

Biuro Rachunkowe SYGNUM

Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe SYGNUM świadczy kompleksową obsługę w zakresie rachunkowości i podatków. Poszukujemy osoby na stanowisko:

 Księgowy

Opis stanowiska:

- Odpowiedzialność za całość zagadnień finansowo – księgowych
   Spółek z o.o.
- Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i rozliczeń z ZUS
- Znajomość zasad prowadzenia pełnej księgowości zgodna z aktualnie
   obowiązującymi przepisami
- Sporządzanie miesięcznych oraz rocznych deklaracji podatkowych
- Sporządzanie sprawozdań finansowych spółek
- Weryfikacja kont bilansowych i wynikowych

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
• Doświadczenie w pracy na stanowisku Księgowej w biurze
rachunkowym mile widziane
• Znajomość przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości,
prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
• Praktyczna znajomość zasad księgowości
• Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, rzetelność,
samodzielność, wysokie umiejętności komunikacyjne
• Umiejętność samodzielnej weryfikacji efektów własnej pracy, pogodne usposobienie

Proponowana przez nas oferta obejmuje pełną obsługę księgową i kadrowo-płacową firm.... Skierowana jest do wszystkich osób, prowadzących działalność gospodarczą bez względu na formę prawną, którzy wolą skupić się na rozwoju własnej firmy, niż na śledzeniu coraz szybciej zmieniających się przepisów podatkowych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa