Księgowa

Lingopro

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

- obsługa kadrowo-płacowa spółki jawnej
- bieżące księgowanie dowodów księgowych
- prowadzenie ewidencji środków trwałych
- prowadzenie rejestrów podatku VAT
- sporządzanie deklaracji podatkowych

Wymagania

- minimum 5 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale księgowym lub w biurze rachunkowym
- wykształcenie wyższe kierunkowe
- bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawnych i podatkowych (VAT i CIT)
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)

Prezentacja firmy

<br/>Lingopro to połączenie wiedzy, doświadczenia i entuzjazmu <br/> <b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa