Opis stanowiska pracy

Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie faktur, dokumentów importowych, środków trwałych, przedpłat,
  • Analiza rozrachunków, potwierdzanie sald z kontrahentami (dostawcami),
  • Zarządzanie płatnościami,
  • Przygotowywanie prognoz przepływów pieniężnych,
  • Sprawdzanie rejestrów VAT,
  • Dekretowanie, zatwierdzanie i kontrola zamówień nieprodukcyjnych,
  • Księgowanie wyciągów bankowych,
  • Tworzenie rezerw na zamknięcie m-ca – udział w audytach finansowych i zamknięciu miesiąca,
  • Analiza kont księgowych.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe, magisterskie (finanse, rachunkowość),
  • 1 rok praktyki w dziale księgowości,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Outlook),
  • Dokładność i skrupulatność,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i współpracy z innymi.

Oferujemy:

  • Pracę w znanej i dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym,
  • Umowę o pracę (pełny etat, 8-16.00),
  • Wysoką stabilność zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i dodatki,
  • Pakiet świadczeń poza-finansowych,
  • Możliwość zdobycie cennego doświadczenia w międzynarodowej organizacji.

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa