Gi Group Sp. z o.o.

KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Tuchom

Twoje zadania:

  • księgowanie dokumentów zakupu w programach SAP
  • księgowanie wyciągów bankowych i rozliczeń wydatków, delegacji służbowych, zapłat kartami i innych
  • udział w zamknięciu miesiąca i roku
  • kontakt z dostawcami i odbiorcami - analiza, uzgadnianie rozrachunków, wystawianie not, sprawdzanie i dekretacja faktur zakupu
  • wewnętrzna rejestracja sprzedaży
  • archiwizacja dokumentów
  • katalogowanie zamówień

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy w księgowości
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe rachunkowość, finanse, ekonomia) - dodatkowy atut
  • dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Excel
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • system benefitów: pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, kartę Multi Sport itp.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.