Opis stanowiska pracy

Główne zadania

  • przygotowywanie przelewów bankowych, księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych oraz raportów kasowych
  • księgowanie faktur kosztowych
  • księgowanie zakupu towarów
  • księgowanie i rozliczanie delegacji
  • uzgadnianie rozrachunków z dostawcami i pracownikami
  • sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu i urzędów,
  • monitorowanie zmian w przepisach prawnych.

Wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych
  • wykształcenie wyższe kierunkowe ( Ekonomia, Rachunkowość, Finanse ),
  • mile widziana znajomość programu CDN-XL,
  • bardzo dobra obsługa komputera ( MS Office, Word, Excel, Outlook ),
  • umiejętność samodzielnej pracy.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Firma Polnet działa już 30 lat, oferując swoim klientom komplekso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat